Úvod

svitidla
Rychlý kontakt

TopBio, a.s.
Hněvkovského 30/65
617 00 Brno
tel.: +420 533 441 510
fax: +420 533 441 511

přejít na celý kontakt

Novinky

"Náš startup" InQool oslavil 5 let | 15. 05. 2015

V pátek přišel čas oslav - technologická firma InQool, kterou jsme pomáhali v roce 2010 zakládat několika nadšeným studentům vysoké školy a ve... více

TopBio je dynamickou firmou orientovanou na poskytování služeb klientům a správu vlastních i klientských prostředků. Působíme na rychle rostoucích trzích obnovitelné energie, úspor energií a technologií budov.


Poskytujeme poradenství založené na létech praktických zkušeností partnerů a zaměstnanců TopBio napříč obory, zejména však v oblasti financí, ekonomiky a obchodu.


Vyhledáváme, realizujeme a spravujeme investice do společností v perspektivních oborech, které podporujeme v jejich dalším růstu.


Společnost založená v roce 2003 se postupně rozrostla na skupinu firem působících především v České a Slovenské republice.


Naší misí je zjednodušovat klientům život a přinášet jim peníze navíc. Pro většinu našich služeb poskytovaných podnikatelům, ale i občanům a obcím nacházíme prvotní inspiraci a sbíráme cenné zkušenosti ve vlastním podnikání či životě.topbio topbio
Vyhledávání


czende